דף הבית >> מאמרים ותמיכה >> יישומים של מערכות אבטחה בעסקים >> היתרונות להתקנת מצלמות אבטחה בסוכנות הרכב

מצלמות אבטחה בסוכנות הרכב

נכתב ע"י: ב.מ קומויז'ן בע"מ

סוכנויות רכב הן המקום האידאלי להתקנת מצלמות אבטחה בשל, הערך הכספי הגבוה של המלאי וחשיפתו הגבוהה לגניבות. מחירן של המכוניות במגרש משתנה בהתאם למודל, לשנה ולתכונות הרכב והוא יכול לנוע החל מכמה אלפי שקלים ועד למיליוני שקלים. רוב סוכנויות הרכב בארץ משאירות את ציי הרכבים בחניונים וכך, מלאי בשווי של מיליוני שקלים חשוף יותר לגנבים ולתנאי מזג האוויר.

היתרונות להצבת מערכת אבטחה בסוכנויות הרכב ובאולמות התצוגה:

 • הרתעה: בשונה מחנויות ערך המלאי בסוכנויות הרכב הנו גבוה מאוד ולכן, התקנת מערכת אבטחה הינה חיונית. מצלמות אבטחה הממוקמות בסוכנויות הרכב, עשויות לשמש כאמצעי הרתעה עבור גנבים וכמו כן, מסייעות לזהותם במקרה של פריצה לסוכנות.
 • אבטחה: התקנת מצלמות אבטחה בסוכנויות הרכב משמשת ככלי לאבטחת הבניין, הלקוחות והעובדים. כמו כן, מערכת האבטחה מאפשרת לאנשי הביטחון שלך להיות יותר גמישים ולא לשבת כל הזמן מול המוניטור על ידי שימוש בהתראות קוליות המופעלות במקרה של אירוע חריג.
   
 • פיקוח אחר העובדים: בעזרת מערכת האבטחה ניתן לפקח ולהשגיח על עובדיך כי הם אכן עושים עבודתם נאמנה.
 • צפייה בזמן אמת וצפייה מרחוק: ניתן לצפות במתרחש בסוכנות הרכב בזמן אמת ולהיות עם האצבע על הדופק בכל רגע. כמו כן ניתן לצפות מרחוק בעזרת רשת האינטרנט וכך, לבצע מעקב 24/7.
 • מעקב אחר לקוחות: מצלמות האבטחה יכולות לשמש ככלי לניתוח שיווקי בזמן אמת כלומר, בעזרת צפייה במערכת האבטחה ניתן ללמוד את התנהגות הצרכנים, התנהגות אנשי המכירות וכמו כן, ניתן לספור את מס' המבקרים שביקרו בחנות ורכשו מכונית או לא.
 • הקלטה לפי גילוי תנועה: מערכת האבטחה מקליטה לפי גילוי תנועה את המתרחש ואם למשל אירע פריצה בסוכנות הרכב, הכל מתועד וניתן להעביר את החומר המוקלט לטיפולה של המשטרה.

סיכונים שיש לקחת בחשבון כאשר מתקינים מצלמות אבטחה בסוכנויות הרכב

 1. צנעת הפרט- בכדי לא לפגוע בצנעת הפרט של העובדים והלקוחות התקן את מצלמות האבטחה אך ורק, במקומות ציבוריים כמו באולמות התצוגה, בלובי ובחניונים.
 2. חשיפה לנזקי מזג האוויר וונדליזם- מצלמות האבטחה המוצבות בתנאי חוץ עלולות להיפגע מתנאי מזג האוויר ולכן, קנה מצלמות אבטחה עם מיגון מתאים. כמו כן, מצלמות האבטחה בחניונים עשויות להיחשף לוונדליזם ולכן, הקפד להציב מצלמות אבטחה אנטי ואנדל.

מצלמות אבטחה המומלצות להתקנה בסוכנות רכב

 • מצלמות PTZ - הצבת מצלמות מסוג זה מתאימה בעיקר לשטחים גדולים (כמו: מגרש המכוניות) ומאפשרת להטות את המצלמה לצדדים וכך, לפקח על שטח נרחב יותר. בנוסף, המצלמות אלו גדולות ומפחידות יותר ולכן, גודלן עשוי לשמש גם כאמצעי הרתעה.
 • מצלמות יום לילה- בסוכנות רכב חשוב לדעת מה מתרחש גם בלילה ולכן, מומלץ לבחור במצלמות אבטחה שמספקות מענה לצורך זה לדוגמא: מצלמות אינפרא המספקות מענה גם למקומות חשוכים ומספקות תמונה טובה גם בלילה. דרך נוספת לפקח בחשיכה היא בחירת מצלמות אור כוכבים כלומר, מצלמות אבטחה עם סף תאורה נמוך. מצלמות אלו רואות גם בלילה ללא שימוש בלדים והן מספקות מענה נפלא עבור מי שלא מעוניין שיראו את נוריות הלדים מאירות בחשיכה.
 • מצלמות אבטחה צינור אידיאליות להתקנה באולמות התצוגה בשל צורתן הקטנטנה, הן אינן מפריעות לעיצוב ובנוסף, הן רואות גם בחשיכה ללא לדים בניגוד, למצלמות אינפרא.
האם גם אתה רוצה לפקח בזמן אמת על סוכנות הרכב שלך???

חייג עכשיו 052-2910633 או צור קשר במייל: sales@GeoVision.co.il ואנו נעזור לך לבחור את פתרון האבטחה המתאים ביותר עבורך.
מצלמות אבטחה במגרש המכוניות