Outlet

הבלוג שלנו
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מצלמות נסתרות

מצלמות נסתרות

מצלמות נסתרות הן פיתרון אידאלי לפיקוח עבור מקומות שבהן רוצים לבצע מעקב סמוי. בשל עיצובה של המצלמה הנסתרת יתרונה העיקרי הינו היכולת להסליקה בחפצים שונים ולשלבה כחלק מהנוף, ללא כל חשש שיבחינו בקיומה. 
מצלמות נסתרות קיימות בגדלים שונים, צורות שונות ומחירים שונים, כאן תמצא, מצלמות נסתרות שיכולות להתמזג בכל סביבה ופתרונות אבטחה מגוונים להסלקה, שיתנו לך פתרון מצויין למעקב ופיקוח סמוי כמו: מצלמה בכרטיס, מצלמה נסתרת בגלאי עשן או בגלאי נפח, מצלמת IP נסתרת ועוד. 
מלבד צורתן מצלמות נסתרות נבדלות זו מזו גם בתכונותיהן כדוגמת: ראיית לילה, סף תאורה נמוך, רזולוציה, אנטי סינוור, גודל עדשה ועוד. 
לאחר שהחלטת כי ברצונך להתקין מצלמה נסתרת והיכן למקמה, חשוב מאוד לבחור את המצלמה הנסתרת כך שתכונותיה יענו לדרישה ולצורך שלך מהמצלמה, ריכזנו מספר שאלות שיעזרו לך בתהליך בחירת מצלמה נסתרת (שים לב כי לכל המצלמות צירפנו מפרט טכני):
 1. ראיית לילה: מתי ברצונך לפקח? האם חשוב לך לפקח בחשכה או בתנאי תאורה שמשתנים כל הזמן? בחירת מצלמה נסתרת עם סף תאורה נמוך תעזור לך ללכוד תמונה טובה יותר בתנאי תאורה נמוכים.
  תכונה נוספת שמשפרת את איכות התמונה בלילה היא D-WDR. בחירת מצלמה עם תכונה זו תאפשר למצלמה לספק תמונות ברורות יותר בתנאי תאורה שונים. תכונה זו מאזנת את הניגודיות של אור וצל ומאפשרת למצלמה לספק תמונה ברורה יותר בתנאים קשים אלו כמו: באזורים בהירים וכהים מאוד ובאזורים עם תאורה אחורית. בחירת מצלמות נסתרות מסדרת "עין הנץ" יספקו מענה מצויין לצורך זה.
   
 2. התקנה נסתרת או התקנה מוסלקת: בחירת מצלמה נסתרת שניתן לשלבה כחלק מהנוף ושלא תעורר כל חשד זה המפתח למעקב חשאי מוצלח לכן, בחירת מצלמה נסתרת בגלאי עשן או בגלאי נפח תעשה עבודה מצויינת. במידה ואינך מעוניין שיהיה אפילו חשד קטן לקיומה של המצלמה הנסתרת, ניתן לבצעה התקנה מוסלקת לדוגמא: בחירת מצלמה נסתרת זעירה תאפשר להסליק את המצלמה בתוך הקיר או בחפצים שונים בבית.
   
 3. ניידות: האם ההתקנה חיצונית (ברחוב) או פנימית (בבית)? האם האובייקט המצולם נמצא בתנועה ומחייב את המצלמה ואת מכשיר ה-DVR לזוז אף הם? למשל: התקנת מצלמה נסתרת על גבי אופנוע, טרקטורון וכד'.
   
 4. הקלטה: בכדי לצפות בהקלטות יש מס' אפשרויות: לחבר את המצלמה הנסתרת אל מכשיר DVR StandAlone/ NVR שיקליט את המתרחש על גבי הכונן הקשיח או לחבר את המצלמה למכשיר מיני DVR שיקליט על גבי כרטיס זיכרון או בחירת מיני מערכת אבטחה כלומר, מצלמה נסתרת עם DVR מובנה במוצר אחד. שים לב כי על מנת, שתיהיה לך מערכת אבטחה חייבים לחבר בעזרת חיווט את המצלמות הנסתרות למערכת אבטחה מבוססת מחשב או למערכת DVR StandAlone או ל-NVR, כדי שאפשר יהיה לנהל את ההקלטות, לנתח את הוידיאו ולא רק לצפות במתרחש.
   
 5. זווית ראייה: ככלל, ככל שאורך העדשה במ"מ גבוה יותר כך, זווית הראיה תיהיה צרה יותר וניתן לראות פחות פריטים ולהתמקד יותר על האובייקט המתועד לכן, לפני שתבחר את המצלמה הנסתרת שלך, עליך להחליט האם ברצונך להתמקד בפנים של האדם או בפריטים שנמצאים בסביבתו? בקטלוג האון ליין שלנו יש מצלמות נסתרות בגדלים שונים של עדשות ( 2.8 מ"מ, 3.3 מ"מ, 3.7 מ"מ, 6 מ"מ ועדשת וארי פוקל) על מנת, שתוכל ללכוד בצורה מושלמת את הרמה הנכונה של הפריטים.
   
 6. קול: האם ברצונך להקליט גם קול? ניתן להקליט קול בשני דרכים: בעזרת מיקרופון חיצוני המתחבר אל מכשיר ה-DVR StandAlone או בעזרת מצלמה נסתרת עם מיקרופון מובנה. בחירת מצלמת IP להסלקה תענה על דרישה זו.

אז בין אם אתה מחפש מצלמה נסתרת לבית או מצלמה נסתרת לפיקוח אחר עובדיך או שאתה מעוניין בהתקנה של מצלמה מוסלקת בקטלוג שלנו, תמצא את המצלמה המתאימה ביותר לדרישותיך ובהתאם לתקציבך האישי. 
לא יודע באיזה מצלמה לבחור במצלמה מוסלקת או נסתרת? התקשר עכשיו 052-2910633! והצוות המקצועי שלנו ישמח לעזור לך לבחור ולהתאים את הפתרון המושלם עבורך לצורך הפיקוח הסמוי. 

 
1/3" מצלמה נסתרת בגלאי עשן

המחיר שלנו: 210.00 ש"ח

כולל מע"מ

 
1/3" מצלמת כרטיס ואריפוקל ברזולוציה 600 קו

המחיר שלנו: 590.00 ש"ח

כולל מע"מ

 
1/3" מצלמה נסתרת פינהול זעירה ברזולוציה 650 קו

המחיר שלנו: 590.00 ש"ח

כולל מע"מ

 
1/3" מצלמה נסתרת פינהול 1.3 מגה פיקסל AHD

המחיר שלנו: 0.00 ש"ח

כולל מע"מ

 
1/3" מצלמה נסתרת פינהול 2 מגה פיקסל בטכנולוגיית AHD

המחיר שלנו: 0.00 ש"ח

כולל מע"מ

 
 

צור קשר

 
אם יש לך שאלות לגבי הזמנתך או הינך מעוניין לבצע הזמנה בטלפון, ניתן להתקשר לשירות הלקוחות שלנו:
טל: 052-2910633    |    פקס: 03-5472134    |    כתובת : ת.ד 1898, רמת השרון

חפשו אותנו

 
 
תקנון    |    מפת אתר

© ב.מ קומויז'ן בע"מ. כל הזכויות שמורות.
לייבסיטי - בניית אתרים