Outlet

הבלוג שלנו
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מאמרים ותמיכה >> יישומים של מערכות אבטחה בבתים >> מצלמות אבטחה בבתים פרטיים

מצלמות אבטחה בבתים פרטיים

מאת: מורן מרינגר מחברת ב.מ קומויז'ן בע"מ

הביטחון האישי שלנו הינו מצרך מאוד חשוב עבורנו בני האדם, אנו רוצים להיות מוגנים בכל עת, בעיקר כשאנו נמצאים בביתנו. לכן, בעידן הטכנולוגי של שנות ה- 2000 אחד הפתרונות לאבטחת הבית הינו, הצבת מצלמות אבטחה. השימוש במצלמות אבטחה בבתים פרטיים הפך להיות מאוד שכיח וזה כבר לא נחשב ל"צעצוע" לעשירים בלבד.
אנשים מתקינים מצלמות אבטחה בביתם מסיבות שונות ומגוונות לדוגמא:
 • מצלמות אבטחה מספקות מענה לפחדינו כי אדם זר יכול לפרוץ לביתנו ולכן, התקנת מצלמות אבטחה בבית, משרה עלינו תחושת ביטחון. המצלמות משמשות ככלי להרתעה. כמות מיקרי הפריצות לבתים רק עולה ולפיכך גובר הביקוש להתקנת מצלמות אבטחה בבתים פרטיים. כמו כן, מצלמות האבטחה מתעדות את הגנב בעת המעשה וכך, עולה הסיכוי לתפוס אותו בזמן אמת.
 • מערכת האבטחה מאפשרת לדעת מי מקיש בדלת- כילדים לימדו אותנו לא "לפתוח את הדלת לזרים", התקנת מצלמות אבטחה בבתים פרטיים משמשת כפתרון העונה על צורך זה, בהצבת מצלמות אנו יכולים לוודא שאכן אנו מזהים את האדם מבעד לדלת ואם לא זיהינו, לא נפתח לו את הדלת.
 • מצלמות אבטחה ככלי להתמודדות עם סיכסוכי שכנים- לצערנו לא כולנו התברכנו בשכנים נפלאים וחייכניים ולכן, התקנת מצלמות מסייעת לתעד כל התנהגות חריגה מצד השכנים.
 • מצלמות ככלי להשגחה על ילדים- ילדים מטיבעם מתרוצצים ברחבי הבית ואף הורה אינו יכול להיות צמוד לבנו בכל רגע נתון לכן, התקנת מצלמות אבטחה בבית יכולה לסייע להורה להיות עם האצבע על הדופק גם כשהילד אינו נמצא בסביבתו ומשחק למשל, בקרבת הבריכה או קופץ בטרמפולינה.
 • פיקוח אחר המטפלת השומרת על ילדינו- יש יותר ויותר אמהות שחוזרות במהרה לשוק העבודה ולכן, נאלצות להיעזר במטפלות, אבל לצערנו לא כל המטפלות עושות את עבודתן נאמנה. ולכן על ידי התקנת מצלמות נסתרת למטפלת, ניתן להשגיח ולפקח מהמשרד אחר המתרחש בבית ולהיות שקטים כשאדם "זר" משגיח על ילדינו.
 • מצלמות נסתרות כאמצעי פיקוח אחר המנקה- כולנו מכירים את המנקות ש"מנקות" את הבית טוב מידי ועל מנת, להתמודד עם תופעה זו אנשים מחליטים להתקין מצלמות אבטחה בבית שיתעדו את המנקה בשעות עבודתה.
 • התקנת מצלמות אבטחה בכדי, להשגיח על בעלי חיים אשר נמצא בבית בזמן שאנו בעבודה. 

שאלות שיש לענות אליהן לפני שבוחרים מערכת אבטחה:

 1. האם אתם מעוניין להתקין גם מצלמות נסתרות?
 2. האם אתה מעוניין לפקח, לאבטח ולעקוב גם בלילה?
 3. האם אתה מעוניין לצפות במתרחש גם מרחוק כלומר, דרך רשת האינטרנט?
 4. האם אתה מעוניין להציב את המצלמות בבית או מחוץ לבית?

אילו מצלמות אבטחה מתאימות להתקנה בבית?

 1. מצלמת אבטחה מסוג כיפה- למצלמה זו יש צורה המשתלבת בסביבה והיא אינה מפריעה לעיצוב הבית. כמו כן, בניגוד לשאר מצלמות האבטחה אשר ניתן להבחין בהם בקלות, במצלמה כיפתית קשה יותר להבחין. מצלמת אבטחה מסוג כיפה בצורה של 360º לפיכך, אף אחד לא יכול לדעת לאן המצלמה צופה. קיימים מארזים גם בצבע לבן. מצלמה כיפתית מותקנת על התקרה.
   
 2. מיני מצלמות אבטחה מסוג צינור- למצלמה זו יש צורה מאוד אלגנטית והיא משתלבת בעיצוב הבית (קיימת במספר צבעים שחור, לבן וכסוף להתאמה מושלמת לעיצוב) היא ניראת כמו אצבע. ובשל גודלה הקטנטן קשה להבחינה. מצלמת צינור מותקנת על הקיר עם זרוע.
   
 3. מצלמות אבטחה חיצוניות/ פנימיות- מצלמות המתקנות בחוץ מסייעות להרתיע גנבים שמנסים להיכנס אל הבית, מסיגי גבול, גנבי רכב מלפרוץ לרכבך. ובעצם, לאתר ולתעד כל פעולה חשודה שעשויה להתרחש מחוץ לביתך. בעוד, שמצלמות אבטחה פנימיות משמשות כאמצעי זהירות נוסף למיקרה שבו התרחשה פריצה ומצלמת האבטחה החיצונית לא הצליחה לצלם את החשודים.
   
 4. מצלמות יום/לילה- רוב הפריצות לבתים מתרחשות בחושך ולכן, עליך לשקול האם חשוב לך לפקח גם בלילה למשל: התקן מצלמות לראיית לילה על מנת, לאבטח את הרכב שלך שנמצא בחניית הבית. חשוב טוב, טוב האם פונקצייה זו חשובה לך לפני שתבחר מצלמות אבטחה.

היכן מומלץ להציב מצלמות אבטחה בבית?

 • בכניסה או ביציאה לבית- מצלמות אבטחה צריכות להיות מוצבות בכניסה או ביציאה מהבית בכדי שתוכל לצפות ולהקליט את כל מי שמגיע או יוצא מהבית שלך.
   
 • חדרים מרכזיים שיש בהם יותר תנועה- במקרה שפורץ מצליח להיכנס לביתך על המצלמה להיות ממוקמת באיזור שיאסוף כמה שיותר ראיות כמו בסלון, במטבח.
   
 • בחניה- כדי לוודא שהמכוניות שלך יהיו מוגנות מפני חבלה או פריצה יש להציב מצלמת אבטחה ליד או בתוך החנייה חשוב להקפיד לסגור את דלת המוסך גם כאשר יש מישהו בבית וכמו כן, לא להשאיר בהישג יד את השלט שפותח את דלת החנייה.
   
 • חלונות- גנבים אוהבים לפרוץ לבתים שהחלונותיהן הושארו פתוחים במיוחד בבתים פרטיים מומלץ, להציב מצלמת אבטחה חיצונית המכוונת לכיוון החלונות הקידמיים ולכיוון חלונות הנסתרים מהעין ולא משקיפים אל הרחוב הראשי בקומת הקרקע. כמו כן, הקפידו לסגור את כל החלונות במיוחד, בקומת הקרקע כשאתם יוצאים מהבית ובלילה כשאתם הולכים לישון.
לא משנה מה הסיבה שלך להתקנת מצלמות אבטחה בבית, הדבר היחיד שאין עליו עוררין הינו תחושת הביטחון שתרגיש, כאשר הנכס שלך יהיה מוגן כראוי. כשתיהיה מוכן להתקין מערכת אבטחה בביתך, אתה יכול להיות בטוח שתרגיש הרבה יותר מוגן. אנו מזמינים אותך לעיין במדריך הקנייה שלנו לרכישת מצלמות אבטחה שיעזור לך בתהליך הבחירה ולבצע קנייה חכמה או להתקשר אלינו עכשיו 052-2910633 והצוות המקצועי שלנו יישמח לסייע לך בבחירת מערכת אבטחה לבית שלך! 

צור קשר

 
אם יש לך שאלות לגבי הזמנתך או הינך מעוניין לבצע הזמנה בטלפון, ניתן להתקשר לשירות הלקוחות שלנו:
טל: 052-2910633    |    פקס: 03-5472134    |    כתובת : ת.ד 1898, רמת השרון

חפשו אותנו

 
 
תקנון    |    מפת אתר

© ב.מ קומויז'ן בע"מ. כל הזכויות שמורות.
לייבסיטי - בניית אתרים