Outlet

הבלוג שלנו
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מאמרים ותמיכה >> פתרונות אבטחה וטיפים >> טיפים לבחירת מצלמות אבטחה

טיפים לבחירת מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה המותקנות בהתקנה חיצונית עם מיגון וזרו החלטת כי התקנת מצלמות אבטחה בבית, בעסק או במשרד יאפשרו לך לישון בשקט ויעניקו לך ביטחון אישי רב. אבל, רגע לפני, שאתה רוכש מצלמת אבטחה חשוב להגדיר מהן הצרכים והדרישות שלך ממערכת האבטחה שלך. מכיוון, שמצלמות אבטחה נבדלות זו מזו בצורתן ובתכונותיהן אין להקל ראש בתהליך בחירת המצלמה. מדריך הקנייה המקיף שלנו כולל כל מה שאתה צריך לדעת לפני, שאתה רוכש מצלמת אבטחה בכדי, שתוכל לבצע החלטת קנייה מושכלת. 
כמו כן, הצוות המקצועי של חברת ב.מ קומויז'ן בע"מ הינו בעל ניסיון עשיר של התקנת מערכות אבטחה ישמח לעמוד לרשותך בכל עת ולסייע לך לבחור ולהתאים את מצלמות האבטחה לדרישותיך בהתאם לדרישות המקום ולתקציבך האישי.
לפני שתחליט איזה מצלמות אבטחה לרכוש, ריכזנו מספר שאלות שייסעו לך בתהליך בחירת מצלמות האבטחה:
 • מהו הנוף אותו אנו רוצים לצלם? 
  אתה צריך להחליט מהם האובייקטים שאתה מעוניין לצלם, בהתאם לצרכיך.
 • כמה מצלמות אבטחה נדרשות לצורך צילום הנוף? 
  מספר מצלמות האבטחה נקבע בהתאם לגודל הנוף והפריטים שבהם אנו רוצים להתמקד. בחן באילו איזורים ברצונך להציב מצלמות אבטחה וחשב כמה מצלמות ברצונך להציב. קביעת כמות מצלמות האבטחה מאוד חשובה מכיוון, שבהתאם למספר הזה עליך לבחור את כרטיס ההקלטה או את מכשיר DVR StandAlone  ולוודא כי במערכת יש את מספר הערוצים המתאים לכמות מצלמות האבטחה שברצונך להציב כלומר, בשוק יש מערכות DVR המתאימות למספר מצומצם של מצלמות אבטחה (למשל: 4 מצלמות) או מערכות DVR המתאימות לכמות גדולה יותר של מצלמות אבטחה.
   
 • האם את/ה מעוניין/ת במצלמה גלויה או מצלמה סמויה? 
  כיום מוצעים פתרונות אבטחה רבים להסתרת מצלמה: פתרון מובנה כדוגמת מצלמה נסתרת בגלאי נפח או מצלמה נסתרת בגלאי עשן ועוד ואו פתרונות אבטחה מוסתרים יותר כלומר, הסלקת מצלמה בקיר או בחפצים שונים וכד'.
התקנה של מצלמת אבטחה סמויה או התקנה גלויה
 • האם את/ה מעוניין/ת להקליט גם קול?
  ישנן מערכות אבטחה הכוללות מיקרופון מובנה להקלטת קול בשילוב עם וידאו, בכדי שתוכל לשמוע ולצפות כדוגמת מצלמות IP. או מערכות אבטחה, שניתן להוסיף להן מיקרופון חיצוני במידה והינך מעוניין להקליט גם קול בנוסף, להקלטת הוידיאו.
   
 • האם תעדיף/י מצלמה בחיבור קווי או מצלמה בחיבור אלחוטי ?
  תלוי היכן המצלמה תהיה ממוקמת. מצלמות אבטחה קוויות הן קבועות ותלויות בתשתית וכמו כן, הן מבטיחות איכות תמונה גבוהה יותר. לעומת זאת, מצלמות אבטחה אלחוטיות יכולות לשנות את מיקומן בצורה קלה וניתן להתקינן במקומות רבים יותר.
  שים לב: כי קיימת בעיה כשהתקני אל-חוט נוספים או קירות נמצאים בטווח ועשויים להפריע בתקשורת ובהעברת הנתונים. בנוסף, הבחירה בין מצלמת אבטחה אלחוטית לבין מצלמת אבטחה קווית הינה שאלה של עלות מצלמות אבטחה אלחוטיות יקרות יותר ממצלמות קוויות.
כבילה: קווי או אלחוטי
 • האם יש מקור מתח קרוב? 
  מצלמות ומוניטורים מסוימים חייבים להתחבר לחשמל ולכן, יש לקחת בחשבון שצריך שיהיה שקע בקרבת מקום. 
   
 • האם תרצו להשתמש במערכת אבטחה ממוחשבת ? 
  ניתן לחבר את מצלמות האבטחה אל המחשב בעזרת כרטיס DVR, ובכך לאפשר לצפות בנעשה מכל מקום, בעזרת שימוש בחיבור לאינטרנט. אבל, אם איננו מעוניינים להשתמש במחשב למשל, מבעיית חוסר מקום. ניתן להתקין Video Server ולחבר לו עד 4 מצלמות אבטחה וכך, לצפות במתרחש דרך רשת האינטרנט. פתרון זה אידיאלי לבעיית חוסר מקום. בדומה לפתרון זה, ניתן להתקין DVR StandAlone אם איננו מעוניינים בחיבור למחשב, מערכת זו עובדת עצמאית ללא צורך בחיבור למחשב. במכשיר זה מותקן כונן קשיח השומר את ההקלטות (ישנם מערכות DVR המאפשרות גם צפייה מרחוק).
  פתרון אבטחה נוסף, לחבר אל המחשב מצלמת IP אשר בה מותקנת תוכנה לשליטה מרחוק.
   
 • באילו תנאים תוצב המצלמה בתנאי פנים או בתנאי חוץ? 
  מצלמות אבטחה חיצוניות עוזרות להרתיע פורצים מפריצה, מסיגי גבול מלשוטט בשטח שלך, גנבי רכב מפריצה לרכב שלך ובעצם כל פעילות חשודה או פלילית אשר מתרחשת מחוץ או בקרבת השטח שלך תתועד בעזרת מצלמה חיצונית או פנימית. ולכן, יש לקחת בחשבון שאם ברצוננו להציב את מצלמות האבטחה בתנאי חוץ, הן זקוקות להתאמה נאותה לתנאי מזג האוויר ולכן, עליך להשתמש במיגון מתאים שעומד בקריטריון IP נגד מזג אוויר (גשם) ובטמפרטורות קיצוניות. כמו כן, יש להתאימן אל הסביבה בה המצלמות מוצבות כלומר, בסביבה הידועה מראש כחשופה למיקרים של וונדליזם כלפי המצלמה, עליך להשתמש במיגון מתאים שימנע ניסיונות מסוג זה למשל: שימוש במצלמת אבטחה אנטי ונדאל.
התקנת מצלמת אבטחה פנימית / התקנה חיצונית
 • האם את/ה מעוניין בראיית לילה? 
  אספקת אור יציבה ואמינה בין אם מהסביבה או מהמצלמה עצמה חיונית לאיכות תמונה גבוהה. הנתון של רמת החשיפה לאור של המצלמה, מלמד על היכולת לצלם בחושך. ככל שרמת החשיפה נמוכה יותר, כך פחות אור דרוש לתמונה נקייה. בעזרת מצלמות אבטחה אינפרא אדום ניתן לבצע מעקב בחשכה או במעט-חשכה. ואילו במיקרים שמקור האור עדיין אינו מספיק ניתן להתקין פנס אינפרא. פתרון מתקדם יותר לצלם בחשיכה הינו בחירת מצלמת אבטחה, אשר תנאי התאורה המינימלית (LUX) שלה מאוד נמוכים (ככל שמדד הלוקס נמוך יותר כך, דרוש פחות אור לקבלת תמונה ברורה יותר בחושך) פתרון זה נותן מענה מצויין כאשר רוצים לבצע מעקב חשאי בחשיכה משום שבניגוד, למצלמות אינפרא שהלדים שלהן מאירים בחושך בפתרון זה אין לדים ולכן, קשה יותר להבחין בקיומה של המצלמה.
יום ולילה
 • מהי זווית הראיה של המצלמה? 
  זווית הראיה נקבעת על ידי העדשה. ככל שאורך העדשה במ"מ יותר גבוה כך, זווית הראיה יותר צרה וניתן לראות פחות פריטים ולהתמקד יותר על האובייקט למשל: אנו צריכים לבדוק האם אנו רוצים להתמקד בפנים של האדם או בסביבתו.
   
 • מהי רמת האבחנה (הרזולוציה) הנדרשת?
  קיימות 2 שיטות לרמת אבחנה: שיטת הקווים (TVL) לפי שיטת זו יש רזולוציה נמוכה (360 קו),רזולוציה בינונית (380-420 קו) ורזולוציה גבוהה (470-1000 קו). לעומת זאת, שיטת הפיקסלים: 240×320, 480×640, 1024×1280 וכד'.
  שימו לב כי ככל שהרזולוציה של מצלמות אבטחה יותר גדולה כך, ניתן להבחין ביותר פריטים כלומר, התמונה תיהיה חדה ומפורטת יותר. 
   
ב.מ קומויז'ן בע"מ מייבאת מגוון רחב של מוצרי אבטחה, מצלמות אבטחה ומצלמות IP לבחירתך בכדי, שתוכל לפקח על הבית או העסק שלך מבלי לשבור קופת חיסכון. לצפייה בקטלוג שלנו הקלק www.GeoVision.co.il.

צור קשר

 
אם יש לך שאלות לגבי הזמנתך או הינך מעוניין לבצע הזמנה בטלפון, ניתן להתקשר לשירות הלקוחות שלנו:
טל: 052-2910633    |    פקס: 03-5472134    |    כתובת : ת.ד 1898, רמת השרון

חפשו אותנו

 
 
תקנון    |    מפת אתר

© ב.מ קומויז'ן בע"מ. כל הזכויות שמורות.
לייבסיטי - בניית אתרים