דף הבית >> אודותינו

אודותינו - ב.מ קומויז'ן בע"מ

חברת ב.מ קומויז'ן בע"מ נוסדה בשנת 1999, והינה מראשוני יבואני מערכות אבטחה בישראל. חברתנו מתמחה ביבוא ושיווק של מערכות אבטחה, מצלמות אבטחה, מצלמות נסתרות ומצלמות IP. בנוסף, אנו מספקים מגוון פתרונות אבטחה ויישומים נתמכי מחשב למצלמות אבטחה, ומערכות שליטה ובקרה ממוחשבות.


מניסיון למדנו כי כאשר זה מגיע לבחירת מערכת אבטחה אין מוצר אחד המתאים לכולם. כל פתרון הוא ייחודי עבורך ומצלמת אבטחה, המספקת מענה מצויין למישהו אחר, לוודווקא תתאים לך ולדרישותייך. בעזרת המבחר העצום שלנו של מצלמות אבטחה, אנו נשמח לסייע לך להרכיב את מערכת האבטחה האידיאלית ביותר עבורך ולצורכי המקום.
כמובן, שאנו לא עוצרים פה והצוות המקצועי שלנו ילווה אותך לאורך כל הדרך, יסייע וידריך אותך בתפעול המערכת גם בסיום ההתקנה על מנת, להבטיח שתקבל את התוצאה הטובה ביותר ממערכת האבטחה החדשה שלך.בין לקוחותינו, לקוחות מוסדיים: משטרת ישראל, עיריית תל אביב קניונים ובעלי עסקים פרטיים בנוסף, ללקוחות המוסדיים הותקנו מערכות אלה בבתים פרטיים ובחנויות מסחריות.


אנו מקווים שתהנה לגלוש באתר שלנו, לצפות בזמן אמת במתרחש באתרים שונים מהעולם, לדפדף בקטלוג האון ליין של מוצרי האבטחה ובקטלוג המוצרים החדשים שלנו, לקרוא מאמרים ולצפות בסרטים בתחום האבטחה. כפי שאתה רואה חשבנו על הכל!

 
לוגו קומויז'ן